2017'de Kuruldu

Paspartu Hakkında

Paspartu Mimarlık

Mimar, İnşaat Mühendisi ve Peyzaj Mimarından oluşan bir mimarlık firmasıdır

 

Yaratıcı, pratik ve kapsamlı tasarım ve uygulama hizmetlerini dinamik, genç ve üretken bir ekip ile sunmaktayız. Tasarımı, insanları birbirine, topluluklarına ve çevreye bağlamak için bir araç olarak kullanmayı hedeflemekteyiz.

Tasarım süreci boyunca danışmanlar ve ürün uzmanlarıyla hızlı ve düşünceli bir iş birliği yaparak işletmelerin ve tekil müşterilerimizin hikayesini ve markasını yükseltiyoruz. Ayrıca her projeyi, hızlı ve akıcı bir süreçte ham tasarım kavramlarını göstermek için hızlı 3B görsel çizimlerle fikir yürüterek çalışıyoruz.

Uzman ekibimizin 20 seneyi aşan deneyimiyle, bütçe veya program ne olursa olsun, her zaman insan odaklı, çevre dostu, ekonomik ve sürdürülebilir mekanların tasarlanması ve geliştirilmesi için en üst düzeyde kalite kontrolü hedefiyle, temiz ve tutarlı bir iş süreci sunuyoruz.

Ekip olarak, müşterilerimizin kendi zevklerine ve bireyselliklerine hitap eden bir mekan elde edebilmemiz için başarılı ve doğru tasarımın müşterilerimiz için ne anlama geldiğini keşfetmek için arayışa devam etmekteyiz.

En sevdiğimiz an, bir müşterimize bitmiş bir mekanı göstermek değil, o müşterimizin o mekanı sevdiği insanlara gösterdiği andır.

slide 1
Onur
Onur Keskin
Ulas
Ulaş Sandal
Tansel
Tansel Çetin
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Ekibimiz ile tanışın
tr_TR